Kniha návštěv

sára dobrá | 18.01.2015

chtěla bych vyjádřit velkou nespokojenost, všechny rostlinky jsem umístila na slunné stanoviště, jak jste mi poradila ale do týdne chcíply!!!

Re:

Mirda | 05.09.2018

Vážená ráno pokud si již zamilujete nějaké atypické druhý sukulentů nebylo by ode věci si o tomto tématu něco také zjistit, vzhledem k tomu ,že vy kaktusy vidíte jako nesmrtelné rostliny které vydrží 2 roky bez jste neomylně po koupi by opravdu nebylo zkontrolovat kořenový bal a odhadnout před jakou dobou byla rostlina naposled zalita a podle toho zidealizovat zálivku.

Další vyjádření spokojenosti a velký dík za přístup

Soňa Dvořáková | 11.09.2013

Vážený pane Hušner, chtěla bych se zcela upřímně přidat s vyjádřením spokojenosti se zatím vybranými rostlinami a díku za Váš velmi příjemný přístup a ochotu zodpovědět každý více nebo méně laický dotaz, převážně. Kytky mají podle všeho dobrý vklad díky Vaší péči, takže ostatní je na mně:) Budu se snažit poskytnout každé co nejlepší podmínky, protože to rozhodně neberu jako nákup dočasné okrasy, ale vzetí něčeho živého do péče. U Vašeho stánku je snadné se přesvědčit o tom, že každá sbírka se může začít nebezpečně rozrůstat, protože je těžké odejít s prázdnou :-) Přeji Vám pouze úspěchy nejen v pěstování oblíbených rostlin!

vyjádření spokojenosti

Markéta Havlová | 07.05.2011

Vážený pane Hušner,
minulý rok jsem na berounském trhu narazila na Váš stánek, kde jsem si zakoupila sukulentík jen tak na zkoušku a musím říct, že máte skutečně krásné a kvalitní rostliny. Tenhle rok jsem si jich koupila rovnou pět :-) Tímto Vám chci moc poděkovat za ochotu a dobré rady při koupi a zároveň doporučit ostatním lidem.

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek